Jak to działa

Jak to działa

Pierwszy kontakt

Doskonale wiemy, że organizacja wesela, wieczoru kawalerskiego lub panieńskiego, urodzin i każdej innej dużej imprezy pochłania sporo czasu. Chcemy Wam w tym pomóc dlatego dostosowujemy się do Waszych potrzeb od samego początku. Możecie liczyć na maksymalnie szybkie odpowiedzi w razie pytań, elastyczne godziny i miejsce spotkania, przejrzystą i jasną umowę oraz gwarancję najwyższej jakości usług.

Wybór Księgi Gości

Niezależnie od tego, który z pakietów wybierzecie, otrzymujecie od nas Księgi Gości. Mamy prawie 100 wzorów dlatego o jej wybór prosimy 2 tygodnie przed planowaną imprezą. Dzięki temu mamy czas na jej wydruk oraz personalizację.

Zobacz wzory Księgi

Zaczynamy zabawę!

W dniu imprezy, pojawiamy się na miejscu ok. 60 minut przed planowym rozpoczęciem zdjęć. Zaraz później rozpoczynamy montaż naszego sprzętu. W momencie, kiedy jesteśmy gotowi, goście wiedzą o tym pierwsi – mamy na to swoje sposoby. Jako organizatorzy imprezy nie musicie przejmować się niczym związanym z naszą usługą. Mamy ze sobą wszystko to co pozwoli dobrze bawić się Waszym Gościom.

Brak limitów zdjęć

W porównaniu do większości podobnych usług, u nas nie znajdziecie żadnych limitów ani ograniczeń liczby wydrukowanych zdjęć. Obowiązuje jedynie wcześniej ustalony czas usługi, który może zostać wydłużony nawet w trakcie trwania imprezy. Dzięki temu, Wasi Goście nie muszą martwić się o wyczerpane limity i mogą bawić się z nami od początku aż do końca.

Wasza pamiątka

Księga Gości pozwala cieszyć się wspomnieniami z Waszej imprezy jeszcze wiele lat później. Dlatego tak ważne dla nas jest to, aby każdy kto dostanie od nas odbitki, jedną z kopii umieścił w Księdze wraz z zapisaniem w niej kilku słów od siebie. Często powrót do takiej pamiątki jest pełny wzruszeń i uśmiechu.

Galeria internetowa

Aby umożliwić Wam łatwy i bezpieczny sposób na podzielenie się swoimi zdjęciami ze znajomymi, 7 dni po imprezie udostępniamy Wam galerię internetową, która jest w pełni zabezpieczona przez nieproszonymi gośćmi. Wy i osoby, z którymi będziecie chcieli podzielić się wspomnieniami otrzymacie hasło dostępu do galerii.